Szukasz zapachu, który będzie przyciągał płeć przeciwną jak prawdziwy magnes? W takim razie właśnie go znalazłeś. Wykorzystaj naukową wiedzę po to, by uwodzić, zachwycać i intrygować. Kolekcja perfum Pheroamore dostępna jest w dwóch wariantach – jednym przeznaczonym dla kobiet i drugim dla mężczyzn. Dzięki temu każdy może cieszyć się ze swojej prywatnej małej tajnej broni w walce o uwagę i serca innych ludzi. Jak działają feromony? Czym charakteryzuje się ta kolekcja? Dlaczego w ogóle warto po nią sięgać?

O działaniu feromonów

Słowo „feromony” pochodzi z języka greckiego. W dosłownym tłumaczeniu słowa ferein i horme oznaczają niosący pobudzenie. Ta nazwa doskonale opisuje ich działanie. Feromony to bezwonne związki z grupy alkaloidów i steroidów, które pobudzają umiejscowiony w nozdrzach organ lemieszowo-nosowy (VNO). Ich zadaniem jest aktywizacja w mózgu obszarów, które odpowiadają za pobudzenie seksualne i pożądanie, a nawet rozmowność i dobry nastrój. Feromony powszechnie występują w przyrodzie. To właśnie one przywołują do siebie osobniki tego samego gatunku i przekazują informację o płodności, gotowości do rozrodu, a nawet o statusie społecznym. Feromony to po prostu niewerbalna forma komunikacji, z której korzystają także ludzie. W przypadku ludzi feromony także mogą wpływać na to, jak dana osoba jest postrzegana przez płeć przeciwną. Podnoszą one atrakcyjność danej osoby, przyciągają do niej i sprawiają, że staje się ona naturalną duszą towarzystwa. Dobrze wiedzieć, ze feromony nie tylko podnoszą jakość randek, ale też mogą być wykorzystywane w biznesie. Feromony podnoszą samopoczucie i zwiększają rozmowność. Dodają pewności siebie i sprawiają, że negocjacje mogą przebiegać sprawniej i szybciej.

Pheroamore

Kolekcja Pheroamore to innowacyjny produkt, który został opracowany po latach badań nad tym, jakie zapachy są uważane za najbardziej atrakcyjne i pociągające. Owocem tych badań są dwie mieszanki zapachowe:

  • męska – nuty morskie, jaśmin, piżmo, paczula, drzewo sandałowe
  • damska – wanilia, drzewo sandałowe, konwalia, bergamotka, jaśmin, cedr, ambra.
    Jak łatwo zauważyć te mieszanki zdecydowanie różnią się od typowych perfum, więc są one w pewnym stopniu zaskakujące. Pełny zapach jest jednak uwalniany dopiero w kontakcie ze skórą. Z tego powodu bardzo ważna jest prawidłowa aplikacja. Pheroamore ma specjalny aplikator z niewielką kulką. Dzięki niej można jednokrotnie nałożyć na skórę dosłownie jedną do dwóch kropli. Tyle wystarczy, by przez następne 10 godzin cieszyć się z działania feromonów. Taka aplikacja zmniejsza ryzyko, że cenny zapach wyląduje na ubraniach albo w powietrzu, zamiast na skórze. Powinno się go koniecznie nakładać tam, gdzie blisko pod skórą znajdują się naczynia krwionośne – doskonale sprawdzą się wewnętrzne strony nadgarstków lub szyja w okolicy uszu. W obu tych miejscach tętniąca krew umożliwi połączenie się Pheroamore z naturalnym zapachem skóry, co da zniewalający efekt. Niewielkie opakowanie jest poręczne i bez trudu można ukryć je w kieszeni lub w torebce. To właśnie dlatego możesz zawsze mieć je przy sobie. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy przyda Ci się pomoc w sytuacjach romantycznych i społecznych. Na pewno nie pożałujesz tego, że korzystałeś ze wsparcia feromonów… ale może być milion sytuacji, w których pożałujesz, że ich nie użyłeś. Właśnie dlatego podnieś swoją pewność siebie i spraw, by płeć przeciwna zaczęła nareszcie zwracać na Ciebie uwagę. Stań się duszą towarzystwa i poczuj się dobrze we własnej skórze.